Materiał wideo promujący Festiwal Innowacji Społecznych i Technologii

Początek: 2022-09-07 Koniec: 2022-09-18
Fundacja SOC TECH LAB poszukuje wolontariusza/-ki do realizacji wideo promocyjnego dla wydarzenia pn. Festiwal Innowacji Społecznych i Technologii, które odbędzie się 20-21 października 2022 r. w Concordia Design we Wrocławiu.
Festiwal powstał z potrzeby stworzenia PRZESTRZENI do wymiany idei, pomysłów, doświadczeń i wymiany kontaktów oraz budowania współpracy międzysektorowej. Wydarzenie to, to przede wszystkim promowanie innowacji społecznych i technologii obywatelskich oraz zachęcanie do ich tworzenia i implementowania tych, które są realizowane z powodzeniem. Prezentowane przykłady powinny być inspiracją do tworzenia i implementacji. W roku - 2022, tematem przewodnim jest „lokalność” rozumiana jako działalność na rzecz społeczności lokalnej.
Jest to wydarzenie, które chcemy uczynić cyklicznym i bardzo nam zależy, aby Festiwal był wyjątkowym wydarzeniem na mapie Polski, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nadać mu unikalny charakter.
W ramach współpracy oczekujemy, że powstanie wideo promocyjne, które będziemy mogli dystrybuować gdziekolwiek, i która zachęci do zaangażowania w kolejną edycję.

Oferujemy:
1. Umowę wolontariacką.
2. Udział w Festiwalu.
3. Dla osób spoza Wrocławia ewentualny nocleg i zwrot kosztów podróży.
4. Ofertę współpracy przy kolejnych wydarzeniach, np. w Warszawie czy Berlinie.
Przeglądasz Archiwum