Asystent/ka ds. technicznych we Wrocławiu

kategorie: badania i rozwój edukacja nowe technologie prawa człowieka społeczeństwo obywatelskie inne
umiejętności: inne
Termin realizacji: 2023-04-20

Opis ogłoszenia

Cel

Szukamy osób, które chcą wspomóc nasze zaplecze techniczne. Nabór prowadzimy na bieżąco. Czas trwania wolontariatu jest uzgadniany indywidualnie z Wolontariuszem. Zapraszamy do kontaktu!

Misją Stowarzyszenia Kontrasty jest edukacja na temat polaryzacji społecznej oraz baniek informacyjnych, które pogłębiają stereotypy i uprzedzenia. Uważamy, że budowanie wrogiego podziału na “MY” i “ONI” utrudnia dyskusję oraz zamyka drogę do porozumienia stron o odmiennych poglądach. Chcemy pokazywać, że świat nie jest czarno-biały oraz budować postawę szacunku do osób mających inne spojrzenie na świat. Obecnie członkowie Stowarzyszenia realizują projekt "My i oni" w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności - międzynarodowego programu Komisji Europejskiej. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, zapraszamy do zaangażowania się w realizowane przez nas projekty - to Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia!

Zakres obowiązków

Do zadań Wolontariusza/ Wolontariuszki należałaby przede wszystkim (w zależności od preferencji, doświadczenia i umiejętności) wsparcie techniczne podczas nagrywania sond ulicznych oraz wsparcie w zakresie obsługi technicznej wydarzeń stacjonarnych we Wrocławiu.

Forma rozwiązania

Stacjonarnie - we Wrocławiu.

Oferujemy:
- możliwość odbycia wolontariatu także w ramach praktyk w szkole/ na studiach w przypadku zgodności zakresu wymaganych zadań;
- indywidualne referencje;
- możliwość poznania inspirujących ludzi;
- dołożenie swojej cegiełki do realizacji projektu społecznego w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności - międzynarodowego programu Komisji Europejskiej;
- zdobycie doświadczenia w zakresie nagrywania sond ulicznych oraz obsługi technicznej wydarzeń;
- satysfakcję z realnego działania na rzecz rozwoju dialogu społecznego!
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Rozwiązywania problemów technicznych
  • Innych umiejętności
  • Inne