Zdalny wolontariat dla zwierząt w Troskliwym Oku

kategorie: edukacja inne
umiejętności: inne
Termin realizacji: 2023-04-01

Opis ogłoszenia

Cel

Troskliwe Oko to stowarzyszenie, którego celem jest zmniejszenie zapobieganie bezdomności zwierząt. Bezdomność zwierząt to poważny problem społeczny, niestety nie zawsze poważnie traktowany przez samorządy. W ramach koalicji S-prawa zwierząt bezdomnych, wraz ze stowarzyszeniem Stukot pracujemy nad zmianą prawa mającego na celu ograniczenie rozmnażania wolnobytujących zwierząt oraz edukacją społeczeństwa.
Działalność stowarzyszenia prowadzona jest głównie zdalnie.

Działając w stowarzyszeniu masz realny wpływ na walkę z bezdomnością zwierząt. Współpracujesz z ludźmi, którzy znają się na tym, co robią - wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami.
To szansa na rozwój dla Ciebie i lepsze życie dla zwierząt!

Zakres obowiązków

Do działania na większą skalę, niezbędne jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych. Właśnie dlatego poszukujemy wolontariusza, który chce zaangażować się w działania fundraisingowe, czyli proces pozyskiwania funduszy od darczyńców.

Poszukujemy osoby troskliwej, odpowiedzialnej, aktywnej, a także pomagającej zwierzętom.

Jeśli miałaś/eś już styczność z działalnością fundraisingową, Twoje doświadczenie będzie dla nas bardzo cenne.

Forma rozwiązania

W stowarzyszeniu działamy głównie zdalnie, więc lokalizacja nas nie ogranicza :-) Jeśli masz ok. 4 godziny tygodniowo, zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś zainteresowana/-y lub chcesz porozmawiać, wypełnij proszę krótką ankietę: https://forms.gle/CXWFowgFJLmUaevbA
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Współpracować online z innymi
  • Inne