Fotograf/ Fotografka we Wrocławiu

kategorie: animacja społeczna edukacja prawa człowieka społeczeństwo obywatelskie inne
umiejętności: tworzenie i edycia multimediów inne
Termin realizacji: 2023-07-16

Opis ogłoszenia

Cel

Realizujemy wydarzenia stacjonarne we Wrocławiu. Pierwsze z nich - "STEREOTYPY O... OSOBACH GŁUCHYCH" już 9 lutego! Szukamy też Fotografów na nasze kolejne wydarzenia.

Misją Stowarzyszenia Kontrasty jest edukacja na temat polaryzacji społecznej oraz baniek informacyjnych, które pogłębiają stereotypy i uprzedzenia. Uważamy, że budowanie wrogiego podziału na “MY” i “ONI” utrudnia dyskusję oraz zamyka drogę do porozumienia stron o odmiennych poglądach. Chcemy pokazywać, że świat nie jest czarno-biały oraz budować postawę szacunku do osób mających inne spojrzenie na świat. Obecnie członkowie Stowarzyszenia realizują projekt "My i oni" w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności - międzynarodowego programu Komisji Europejskiej. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, zapraszamy do zaangażowania się w realizowane przez nas projekty - to Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia!

Zakres obowiązków

Do zadań Wolontariusza będzie należeć:
1. wykonanie fotorelacji podczas realizowanego przez nas wydarzenia/ wydarzeń stacjonarnych (spotkań, rozmów, warsztatów) we Wrocławiu;
2. selekcja najlepszych zdjęć oraz ich ewentualna obróbka w razie potrzeby.

Forma rozwiązania

Stacjonarnie - we Wrocławiu.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Tworzyć treści internetowe
  • Innych umiejętności
  • Inne