Poszukiwani Wolontariusze do Pomocy w Promocji Naszych Usług i specjalizujących się w sprzedaży

kategorie: badania i rozwój edukacja
umiejętności: tworzenie i edycia multimediów wyszukiwanie informacji udzielanie profesjonalnych porad dzielenie się doświadczeniem zarządzanie projektami
Termin realizacji: 2024-03-31

Opis ogłoszenia

Cel

Ogłaszamy poszukiwanie wolontariusza, który wesprze nas w promocji działań Fundacji Strefa Innowacji. Poszukujemy osoby znającej się na sprzedaży, aby pomóc w oferowaniu audytu stron internetowych oraz kursów językowych dla firm. Jeśli chcesz zaangażować się w rozwijanie naszych inicjatyw, to to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Kim jesteśmy?Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania, a teraz szukamy kreatywnych i energicznych wolontariuszy, którzy chcieliby nam pomóc w promocji naszych niezwykłych usług.Audyt Dostępności Cyfrowej Stron Internetowych:Jako część naszej inicjatywy, promujemy audyt cyfrowy stron internetowych. Nasze doświadczenie pozwala firmom i instytucjom zwiększyć dostępność swoich platform online, sprawiając, że są bardziej przyjazne dla osób z dysfunkcją wzroku.Kursy językoweDziałamy na rzecz ułatwienia dostępu do edukacji poprzez specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają skuteczne uczenie się osób niewidomych i słabowidzących. Dzięki tym rozwiązaniom lektorzy języka angielskiego z dysfunkcją wzroku mogą prowadzić efektywne lekcje dla osób widzących.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszej inicjatywy i mieć realny wpływ na rozwój naszej organizacji, skontaktuj się z nami!

Zakres obowiązków

- pomoc w dotarciu do klientów z naszą ofertą
- dzielenie się wiedzą w zakresie sprzedaży.

Forma rozwiązania

Zdalnie
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Wyszukiwać i filtrować informacje
  • Przetwarzać wyszukane informacje
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Współpracować online z innymi
  • Tworzyć treści internetowe
  • Innych umiejętności