Pisanie recenzji reportaży

kategorie: kultura i sztuka inne
umiejętności: tworzenie i edycja tekstów inne
Termin realizacji: 2024-09-29

Opis ogłoszenia

Cel

Przeczytałeś / przeczytałaś ciekawą książkę z gatunku literatury faktu? Chcesz się podzielić swoją opinią na jej temat? Zachęcamy do napisania recenzji, którą opublikujemy w Portalu Reportażystów FARKA.press. Pomożesz nam w ten sposób współtworzyć nasz portal, wspierać ambitne dziennikarstwo, a także rozbudujesz swoje pisarskie portfolio i rozwiniesz umiejętności redakcyjne. Twoją recenzję będą mogli przeczytać internauci w całej Polsce.

Zakres obowiązków

1. Napisz recenzję dowolnego reportażu literackiego. Nie musi być to nowość wydawnicza, możesz zrecenzować książkę, którą wypożyczysz w bibliotece. Ważne, by należała do gatunku reportaży bądź literatury faktu. Recenzja może być dowolnej długości, nie ma ustalonego limitu znaków.
2. Gotowy tekst prześlij na nasz adres mailowy: biuro@farka.com.pl.
3. Otrzymasz od nas informację zwrotną czy recenzję od razu publikujemy, czy wymaga redakcji. Zredagujemy ją, jeśli będzie taka potrzeba i poddamy korekcie. Tekst po poprawkach prześlemy Ci do akceptacji.
4. Recenzję opublikujemy na głównej stronie portalu (www.press.farka.com.pl). Będzie podpisana Twoim nazwiskiem, chyba że nie będziesz tego chcieć.
Recenzje powinny być przesłane w pliku edytowalnym (doc., docx lub pokrewnych).

Forma rozwiązania

Współpraca odbywa się zdalnie.
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Współpracować online z innymi
  • Tworzyć treści internetowe