Poszukujemy zapalonego miłośnika astronomii i znawcę mediów społecznościowych

kategorie: edukacja
umiejętności: tworzenie i edycja tekstów wyszukiwanie informacji projektowanie (np. grafiki) dzielenie się doświadczeniem
Termin realizacji: 2023-08-31

Opis ogłoszenia

Cel

Twoją pasją jest astronomia? Mógłbyś godzinami rozprawiać o gwiazdach i najnowszych nowinkach z bliższego i dalszego Wszechświata? W mediach społecznościowych czujesz się jak ryba w wodzie? To świetnie! Właśnie Ciebie szukamy! Fundacja Antares podejmie współpracę z wolontariuszami wspierającymi administratora profilu organizacji na Facebooku.

Zakres obowiązków

Do zadań wolontaruszy będzie należeć: tworzenie i redagowanie krótkich tekstów (postów) oraz tworzenie grafik w programie Canva. Będziesz miał(a) możliwość rozwijać swoje zainteresowania i dzielić się wiedzą z innymi. Dołącz do nas!

Forma rozwiązania

Każdy wolontariusz otrzyma od nas wsparcie ze strony pracownika Fundacji Antares. Zapewniamy niezbędne szkolenia on-line, elastyczny czas pracy z dowolnego miejsca. Wolontariusze będą mieć bezpłatny dostęp do zaawansowanej wersji internetowego programu graficznego Canva Pro.
Oferujemy umowę wolontariacką i zaświadczenie o odbyciu wolontariatu. Ponadto będziesz miał(a) możliwość wzięcia udziału w innych działaniach Fundacji Antares (obserwacje, pokazy nieba, szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne).
Wykonując to zadanie nauczysz się
  • Przetwarzać wyszukane informacje
  • Dzielić się informacjami i treściami
  • Angażować się w działania obywatelskie online
  • Współpracować online z innymi
  • Tworzyć treści internetowe