Pomocna Dłoń

Kamil Czaderna

Moje umiejętności:
wykonywanie tłumaczeń

Student drugiego stopnia na kierunku filologia angielska i arabska ze specjalnością tłumaczeniową na Uniwersytecie Śląskim. Języki to nie tylko coś, co studiuję, ale również moja pasja. Bardzo zależy mi na jak wcześniejszym wykorzystaniu swojej wiedzy w praktyce. Dodam, że wyznaczam się dużą cierpliwością, zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dokładnością oraz rzetelnością. Jestem w stanie podjąć się tłumaczenia każdego rodzaju tekstu, pod warunkiem, że jego tematyka nie wymaga wysokich kompetencji. W zamian za swoją pracę, o ile jest to możliwe, oczekuję wystawienia referencji.

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
5
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
4
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
4

Oceny wykonanych zadań

Portal mojestypendium.pl
2023-01-16 13:54:12

Cześć Kamil

Portal mojestypendium.pl wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Tłumaczenie oferty stypendialnej Klaus Toepfer Fellowship Programme!

Treść oceny:
Wolontariusz Kamil wsparł nasz portal poprzez tłumaczenie oferty stypendialnej z angielskiego na polski. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wykonując tłumaczenie rzetelnie i starannie :) Pięknie dziękujemy i polecamy współpracę!

Portal mojestypendium.pl
2022-12-08 14:35:08

Cześć Kamil

Portal mojestypendium.pl wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Tłumaczenie oferty stypendialnej The Adam Smith Fellowship!

Treść oceny:
Wolontariusz Kamil wsparł nas w tłumaczeniu oferty zagranicznego stypendium. Z zadania wywiązał się świetnie, wykazując się bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Ogromnie dziękujemy! :)

Moje organizacje

Portal mojestypendium.pl
Portal mojestypendium.pl to wyszukiwarka różnych stypendiów, konkursów edukacyjnych, grantów, praktyk i staży. W naszej bazie można znaleźć stypendia o zasięgu lokalnym regionalnym, ogólnopolskim i zagranicznym. Stypendium w naszej bazie może znaleźć każdy - uczeń, student, naukowiec, sportowiec czy artysta. Obecnie szukamy Twojego wsparcia przy: - tłumaczeniu ofert stypendiów zagranicznych; - sposobów promowania naszej strony internetowej; - sposobów komunikacji portalu w social media; - wyszukiwaniu ofert stypendiów zagranicznych dla polskich uczniów i studentów