Pomocna Dłoń

Aleksandra Reutowicz

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne projektowanie (np. grafiki) tworzenie i edycia multimediów

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
4
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
3
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
3

Oceny wykonanych zadań

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni
2021-05-07 10:47:35

Cześć Aleksandra

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Zaprojektowanie plakatu promującego wydarzenie!

Treść oceny:
Współpraca z Panią Aleksandrą, to niewątpliwie duża przyjemność zarówno pod względem komunikacyjnym oraz organizacyjnym! Zaproponowany projekt plakatu był zaplanowany z wielką starannością i ukierunkowaniem na uchwycenie tematu. Wszelkie zmiany jakie były konieczne, pani Aleksandra wprowadzała na bieżąco, co świadczy o wysokim zaangażowaniu w powierzone zadania. Z całego serca polecam Panią Aleksandrę do współpracy, serdecznie, dziękuję za wsparcie i trzymam kciuki za powodzenie i rozwój w projektowaniu graficznym :)

Impakt
Wiadomość od: Impakt, ocena wykonania zadania: Stworzenie Logo Wyprawy na Przylądek Północny
2021-03-05 12:53:48

Cześć Aleksandra

Impakt wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Stworzenie Logo Wyprawy na Przylądek Północny!

Treść oceny:
Ola przygotowała logo Wyprawy na Przylądek Północny bardzo profesjonalnie, idealnie wsłuchując się w potrzeby naszej organizacji. Bardzo dziękujemy i jesteśmy pewni, że jeszcze będziemy z Olą współpracować - jeśli tylko zechce! ;)

Moje organizacje

Impakt
Impakt powstał z myślą o tym, by mieć wpływ. Na siebie, na otoczenie, na przyszłość, na świat. Stawiamy na młodzież i ludzi młodych duchem, a nasze działania ogranicza tylko wyobraźnia! Po więcej informacji zapraszamy na stronę i Facebooka! :)
Bezdomniaki- prawo Wypycha
Celem działania jest poprawa losu bezdomnych zwierząt w Polsce. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak daleko w tyle jesteśmy w dziedzinie ochrony praw zwierząt (zwłaszcza bezdomnych) w porównaniu z innymi krajami UE. Nie jest to wcale spowodowane brakiem środków bo rocznie nasz kraj wydaje olbrzymią sumę pieniędzy na ten cel. Powodem jest zła jakość prawa. Do tej pory tak naprawdę nie było propozycji zmiany obecnej ustawy, która faktycznie mogłaby naprawić ten stan rzeczy, (mało tego ostatnia nowelizacja nie tylko nie poprawiła ale pogorszyła sytuację bezdomnych zwierząt).Dopiero prezes fundacji Argos-Tadeusz Wypych, człowiek który od wielu lat zajmował się pisaniem corocznych raportów o bezdomności zwierząt stworzył projekt o który W KONCU JEST SENS WALCZYC. I to jest właśnie CEL tego przedsięwzięcia- zmiana ustawy o ochronie zwierząt na taką, która w końcu będzie chronić interesy bezdomnych zwierząt a nie różnego rodzaju pseudo-biznesmenów, którzy w tej chwili dorabiają się niemałych majątków na krzywdzie tych zwierząt. Projekt o którym mowa został skierowany w formie petycji do sejmu przez Komitet Obywatelski ,,Ruch ludzi-prawa zwierząt,,. Mi natomiast zależy, żeby promować projekt na stronie internetowej. Chce się skupić na edukacji społeczeństwa, uświadomieniu co w tej chwili nie działa i dlaczego, jak w rzeczywistości wyglądają warunki w większości schronisk w Polsce, omówieniu poszczególnych punktów Projektu oraz prowadzeniu różnego rodzaju akcji edukacyjnych poza internetem.
Fundacja Karola Malaperta
Fundacja powstała wiosną tego roku w Kaliszu, a do jej celów statutowych należy m.in. popularyzacja astronomii, astronautyki oraz innych nauk ścisłych i technicznych. Fundacja kontynuuje działalność założonego w 2013 r. Kaliskiego Koła Astronomicznego, które skupia miłośników astronomii z Kalisza i regionu. Prowadzimy cotygodniowe zajęcia astronomiczne w dwóch grupach wiekowych - dla dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych. Wolontariusze fundacji prowadzą w Kaliszu i regionie obserwacje nocnego nieba, warsztaty, wykłady i wiele innych wydarzeń otwartych dla wszystkich mieszkańców. Stawiamy pierwsze kroki w modelarstwie rakietowym, organizujemy wycieczki tematyczne, jak również zebraliśmy znane nam dokumenty pisane o historii kaliskiej astronomii do postaci monografii.