Świeżynka TuDu

Ania Podsiedlik

Moje umiejętności:
moderowanie (np. forów) tworzenie i edycja tekstów wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji zarządzanie projektami

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
2
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
1
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
1

Oceny wykonanych zadań

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
2021-08-30 11:39:04

Cześć Ania

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Napisanie artykułu oraz stworzenie bazy na temat działalności charytatywnej blogerów...!

Treść oceny:
Bardzo dobrze przygotowane zestawienie, konkretne informacje w bardzo przejrzystej formie.

Moje organizacje

Armia Zbawienia Warszawa Praga
Armia Zbawienia w Warszawie Praga-Północ służy ludziom w słowach i w czynach. W Warszawie, po prawej stronie Wisły, na Pradze-Północ, Armia Zbawienia jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Pomagamy ludziom, którym nie wiedze się najlepiej w życiu. Karmimy głodnych, pocieszamy smutnych i pomagamy tym, którzy nie mają środków do życia. Na Pradze-Północ przebywa wiele osób w kryzysie bezdomności czy bezrobotnych. Wiele mieszkańców dzielnicy to także osoby starsze, samotne czy schorowane. Pomagamy rozdając im żywność i odzież, ale również służymy doradztwem, praktyczną pomocą i modlitwą.
Don Vittorio Foundation for Wild Animals
Fundację Don Vittorio Foundation for Wild Animals utworzyła hiszpańska firma, która przekazała na rzecz budowy wybiegu Lamparta Perskiego kwotę ponad 1 mln. PLN /tj. 260.000 Euro/. Naszym celem stało się podtrzymywanie i umożliwienie przetrwania dzikich gatunków zwierząt, przy zapewnieniu im jak najlepszych warunków życia w niewoli. Nie pozbawiamy zwierząt wolności, ani ich godności – ratujemy je od parszywego często przepełnionego ciągłym bólem losu. Któż z Was nie słyszał np. o historii niedźwiedzi wargaczy ? Czy możecie sobie wyobrazić katusze czworonogów, które miesiącami po kilkadziesiąt godzin dziennie są zmuszane do utrzymywania się w pozycji pionowej na dwóch łapach ? Oprawcy tych niesamowitych zwierząt nazwali je tańczącymi niedźwiedziami – czy to jest humanitarne i odpowiada świadomości ludzi XXI wieku ? Kierując się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz ogromną miłością do zwierząt zapragnęliśmy pozostawić dla potomnych możliwość bytowania z zagrożonymi obecnie gatunkami m.in. wpisanymi w księgę CITES, wobec czego zaplanowaliśmy ufundowanie oraz budowę wielu azyli dla pokrzywdzonych dzikich zwierząt. ​ Fundacja „Don Vittorio Foundation for Wild Animals”, pragnie zapewnić wielu gatunkom zwierząt szereg jak najbardziej wyspecjalizowanych azyli, na które będą składały się profesjonalne zaplecza oraz duże i spełniające ich specyfikę gatunkową wybiegi. Ufundowane przez nas azyle będą powstawać na terenach własnych, a także w wybranych przez nas ogrodach zoologicznych, spełniających normy zwłaszcza dot. powierzchni ziemi przeznaczonej do zagospodarowania. To na tych terenach powstaną ośrodki reintrodukcyjne, które sprawią, że będziemy mogli przywracać życie tej planety oraz zwiększać liczebność ginących gatunków. ​ Poprzez szereg działań ratunkowych i opiekuńczych oraz bezpośrednich, a także pośrednich interwencji, których celem są przemytnicy, handlarze, osoby fizyczne, firmy i instytucje rażąco naruszające prawa zwierząt, wykazujące wobec nich brak humanitaryzmu, spełniamy także misję stałego powiększania ilości i różnorodności gatunków zamieszkujących ufundowane azyle na terenach ogrodów zoologicznych. Z czasem nasza fundacja zaczęła również prowadzić działania na rzecz przewlekle chorych dzieci, które długotrwale przebywają w placówkach medycznych. W tym celu utworzyliśmy program "Misie Dzieciom", dzięki któremu z pomocą najlepszych przyjaciół ludzi jakimi są zwierzęta staramy się zmieniać szarą, szpitalną rzeczywistość, która nierzadko przysparza małym pacjentom smutku, stresu i bólu. Główne cele programu to przede wszystkim polepszenie komfortu pobytu przewlekle chorych dzieciach w szpitalach, łączenie świata ludzi ze światem zwierząt, a także wywołanie jak największej ilości uśmiechów na dziecięcych buziach. ​