Pomocna Dłoń

Agnieszka Kordek

Moje umiejętności:
inne tworzenie baz danych tworzenie i edycia multimediów tworzenie i edycja tekstów tworzenie stron www/aplikacji wyszukiwanie informacji

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
4
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
3
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
6

Oceny wykonanych zadań

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
2020-12-22 11:47:57

Cześć Agnieszka

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Stworzenie listy mailingowej parafii w Polsce!

Treść oceny:
Pani Agnieszka prawidłowo wykonała zadanie i w ekspresowym tempie.

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
2020-12-17 20:49:52

Cześć Agnieszka

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Stworzenie listy mailingowej parafii w Polsce!

Treść oceny:
Praca wykonana solidnie i w bardzo krótkim czasie. Współpraca idealna!

Moje organizacje

Stowarzyszenie Level UP
Organizacja Level Up powstała w 2019 roku, aby poprzez projekty społeczne poprawiać jakość życia lokalnej społeczności. Poprzez dzielenie się naszym doświadczeniem i umiejętnościami chcemy tworzyć możliwości rozwoju i udzielać wsparcia w różnych aspektach życia. Naszą kreatywnością i zapałem do wprowadzania w życie nowych projektów będziemy zarażać innych, aby tworzyć lepszą rzeczywistość. Razem. Zajrzyj na naszą stronę levelupngo.com by dowiedzieć się więcej o nas!
Fundacja Sielanka
Główną misją Fundacji Sielanka jest niesienie radości. Jesteśmy po to, by wspierać dzieci, młodzież i dorosłych z całego świata. Chcemy stworzyć na jednej z podwrocławskich wsi Międzynarodowy Dom Spotkań, który ma być miejscem budowy więzi międzyludzkich. Artystyczne zajęcia, warsztaty interpersonalne i terapeutyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, pokazy i festiwale filmowe, lekcje językowe - oto niektóre nasze propozycje. W aktualnym czasie dostosowujemy się do warunków zewnętrznych i budujemy kursy online, tak by każdy bez względu na miejsce zamieszkania mógł skorzystać z naszych propozycji.