Marysia Wojas

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad

Jestem uczennicą SMS Marcina Gortata w Krakowie i gram w koszykówkę. Mam 16 lat. Chęć niesienia pomocy innym jest dla mnie przyjemnością, dlatego też tu jestem.

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Stowarzyszenie Polska Klasa w Taszkencie
Stowarzyszenie „Polska Klasa” – to polonijna organizacja w Taszkencie, zajmująca się edukacją, której głównymi celami są nauka języka polskiego dla członków społeczności polonijnej, przede wszystkim – młodzieży; przygotowanie młodzieży do studiów na uniwersytetach, w liceum i technikum Polski; pomoc repatriantom w przygotowaniu się do powrotu na Ojczyznę historyczną; szerzenie popularności języka i kultury polskiej w Uzbekistanie. W prowadzonych lekcjach uczestniczą także osoby innych narodowości i dzięki temu rozpowszechniamy wiedzę o Polsce. Każdy, kto zgłasza chęć nauki i poznawania Rzeczpospolitej Polski, nieodpłatnie bierze udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie.
EDURES Fundacja na rzecz edukacji i rozwoju ratownictwa
Fundacja prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy, szczególnie dla dzieci i młodzieży. Wspomagamy edukację i rozwój ratowników udzielających Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.