Miriam Rabionek

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne wyszukiwanie informacji zarządzanie projektami

Hej, Mam na imię Miriam, uczę się w technikum na profilu Technik Obsługi Ruchu Turystycznego. Lubię pracę z dziećmi.

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
1
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Regionalne Centrum Wolontariatu Centerko
RCW CENTERKO to biuro pośrednictwa pracy wolontarystycznej, promujące wolontariat jako formę aktywizacji. Powstało w 2008 roku z inicjatywy członków Stowarzyszenia “Pomost”. Cele i zadania: • zapobieganie wykluczeniu społecznemu poprzez wielokierunkowe działania w szpitalach, hospicjach, ośrodkach pomocy społecznej, w dziedzinie edukacji, sportu, kultury, ekologii, prowadzenie rekrutacji wolontariuszy, • szkolenie wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu, • poszukiwanie miejsc pracy wolontarystycznej, • koordynowanie pracy wolontariuszy na imprezach kulturalnych w województwie łódzkim, • opieka nad wolontariuszami podczas wykonywania świadczeń, • prowadzanie monitoringu współpracy RCW z instytucjami, • promocja działań i idei wolontariatu. Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Centrów Wolontariatu.Posiadamy certyfikat “Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom”. Nasze innowacyjne projekty przytaczane są w wielu publikacjach jako “dobre praktyki”. Naszą inspirację i motywację stanowią: Rozwój – Pasja – Wiarygodność
Stowarzyszenie Polska Klasa w Taszkencie
Stowarzyszenie „Polska Klasa” – to polonijna organizacja w Taszkencie, zajmująca się edukacją, której głównymi celami są nauka języka polskiego dla członków społeczności polonijnej, przede wszystkim – młodzieży; przygotowanie młodzieży do studiów na uniwersytetach, w liceum i technikum Polski; pomoc repatriantom w przygotowaniu się do powrotu na Ojczyznę historyczną; szerzenie popularności języka i kultury polskiej w Uzbekistanie. W prowadzonych lekcjach uczestniczą także osoby innych narodowości i dzięki temu rozpowszechniamy wiedzę o Polsce. Każdy, kto zgłasza chęć nauki i poznawania Rzeczpospolitej Polski, nieodpłatnie bierze udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie.
Fundacja Life Surfers
Hej Wolontariuszu! Zapraszamy do współpracy. W naszym działaniu skupiamy się na ludziach młodych. Chcemy tworzyć takie projekty, które będą dla nich pomocne we wchodzeniu w życie dorosłe, a także w zmaganiu się z problemami jakie napotyka mając 20 -30 lat. Organizujemy Weekendy Młodych, fora, koncerty, wyjazdy, róznego rodzaju spotkania, konferencje.
FUNDACJA W KRAJOBRAZIE
W ramach dotychczasowych projektów (2012-2017) wykonaliśmy liczne ogrody przyszkolne, przeprowadziliśmy różnorodne warsztaty i szkolenia. Były różnego rodzaju akcje społeczne, działania edukacyjne, naukowe i popularyzatorskie. Doświadczenie zbieraliśmy w Europie (m. in. Polska, Dania, Słowacja, Bułgaria, Irlandia), Afryce (m .in. Kenia, Republika Zielonego Przylądka, Seszele), Azji (m. in. Malezja, Brunei, Singapur) i Ameryce Południowej (m. in. Chile, Boliwia). Skupiamy się na trzech głównych obszarach: edukacji, nauce i ogrodach. Postanowiliśmy, żeby kolejne aktywności wykonywać już pod szyldem Fundacji. W kwietniu 2018 r. naszą Fundację wpisano oficjalnie do rejestru stowarzyszeń. Co przyniosą kolejne lata? Jestem przekonany, że pomysłów nam nigdy nie zabraknie! Zapraszamy do współpracy!