Świeżynka TuDu

Monika Hadulla

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne tworzenie baz danych tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji zarządzanie projektami

Chętnie pomogę w różnych kwestiach, czuję się pewnie w kwestiach logistycznych, z angielskiego oraz niemieckiego, ale postaram się również pomóc w innych dziedzinach :)

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
2
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
1
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
1

Oceny wykonanych zadań

Portal mojestypendium.pl
2020-04-23 14:24:02

Cześć Monika

Portal mojestypendium.pl wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Tłumaczenie oferty stypendialnej re:constitution Fellowships!

Treść oceny:
Wolontariuszka Monika wsparła nas w tłumaczeniu ogłoszenia zagranicznego stypendium. Wykonała pracę bardzo rzetelnie i starannie, bardzo dobrze oddając zarówno sens, jak i styl oryginału :) Pięknie dziękujemy i polecamy współpracę!

Moje organizacje

Absolwenci na walizkach
Jesteśmy społecznym software house. Tworzymy usługi IT do rozwoju kariery i biznesu. Obecnie skupiamy się na rozwoju 2 dużych platform: No job no fun oraz Event on Click. Poza tym organizujemy wiele szkoleń, głównie w Krakowie i Poznaniu. Szkolenia dedykowane dla firm i organizacji poprowadzimy w każdym mieście. Naszym największym wydarzeniem jest Noc Szkoleń, w której uczestniczy mnóstwo ludzi w wielu miastach. najbliższa edycja odbędzie się w marcu 2020 roku. Absolwenci na walizkach – skąd ta nazwa? Każdy jest absolwentem bez względu na to, kto udzielał lekcji: życie czy profesor. Wspieramy – bez względu na wiek – szukających (lepszej) pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych. "Absolwenci na walizkach" to osoby elastyczne zmuszone okolicznościami życiowymi do geograficznych, branżowych i mentalnych migracji. Dlatego też chętniej się przekwalifikowują, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wyróżniają się dużą determinacją w zdobywaniu nowych kompetencji zawodowych. Migracja to nowe wyzwania i przygoda - ale też lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, niepewność przyszłości. Dlatego jako wędrujący absolwenci – dosłownie i w przenośni – potrzebują konkretnego wsparcia i wskazówek. Odwiedź naszą stronę: absolwencinawalizkach.pl
Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny
Jesteśmy przekonani, że siła Kościoła zależy od tego, w jaki sposób celebruje liturgię. Tworzymy ekosystem wiary.