Iza

Moje umiejętności:
projektowanie (np. grafiki) tworzenie baz danych wyszukiwanie informacji

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Fundacja Spero
Fundacja Spero została założona w 2015 roku. Od samego poczętku swojego istnienia działamy dla dobra innych, organizując i niosąc pomoc osobom chorym, ofiarom katastrof, klęsk żywiołowych oraz wypadków. W ramach naszych działań współpracujemy z innymi organizacjami pozarządowymi takimi jak: Ochotnicze Straże Pożarne, Fundacje, Ośrodki rechabilitacyjne, Kluby Sportowe.
Fundacja Life Surfers
Hej Wolontariuszu! Zapraszamy do współpracy. W naszym działaniu skupiamy się na ludziach młodych. Chcemy tworzyć takie projekty, które będą dla nich pomocne we wchodzeniu w życie dorosłe, a także w zmaganiu się z problemami jakie napotyka mając 20 -30 lat. Organizujemy Weekendy Młodych, fora, koncerty, wyjazdy, róznego rodzaju spotkania, konferencje.
Bezdomniaki- prawo Wypycha
Celem działania jest poprawa losu bezdomnych zwierząt w Polsce. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak daleko w tyle jesteśmy w dziedzinie ochrony praw zwierząt (zwłaszcza bezdomnych) w porównaniu z innymi krajami UE. Nie jest to wcale spowodowane brakiem środków bo rocznie nasz kraj wydaje olbrzymią sumę pieniędzy na ten cel. Powodem jest zła jakość prawa. Do tej pory tak naprawdę nie było propozycji zmiany obecnej ustawy, która faktycznie mogłaby naprawić ten stan rzeczy, (mało tego ostatnia nowelizacja nie tylko nie poprawiła ale pogorszyła sytuację bezdomnych zwierząt).Dopiero prezes fundacji Argos-Tadeusz Wypych, człowiek który od wielu lat zajmował się pisaniem corocznych raportów o bezdomności zwierząt stworzył projekt o który W KONCU JEST SENS WALCZYC. I to jest właśnie CEL tego przedsięwzięcia- zmiana ustawy o ochronie zwierząt na taką, która w końcu będzie chronić interesy bezdomnych zwierząt a nie różnego rodzaju pseudo-biznesmenów, którzy w tej chwili dorabiają się niemałych majątków na krzywdzie tych zwierząt. Projekt o którym mowa został skierowany w formie petycji do sejmu przez Komitet Obywatelski ,,Ruch ludzi-prawa zwierząt,,. Mi natomiast zależy, żeby promować projekt na stronie internetowej. Chce się skupić na edukacji społeczeństwa, uświadomieniu co w tej chwili nie działa i dlaczego, jak w rzeczywistości wyglądają warunki w większości schronisk w Polsce, omówieniu poszczególnych punktów Projektu oraz prowadzeniu różnego rodzaju akcji edukacyjnych poza internetem.
FUNDACJA W KRAJOBRAZIE
W ramach dotychczasowych projektów (2012-2017) wykonaliśmy liczne ogrody przyszkolne, przeprowadziliśmy różnorodne warsztaty i szkolenia. Były różnego rodzaju akcje społeczne, działania edukacyjne, naukowe i popularyzatorskie. Doświadczenie zbieraliśmy w Europie (m. in. Polska, Dania, Słowacja, Bułgaria, Irlandia), Afryce (m .in. Kenia, Republika Zielonego Przylądka, Seszele), Azji (m. in. Malezja, Brunei, Singapur) i Ameryce Południowej (m. in. Chile, Boliwia). Skupiamy się na trzech głównych obszarach: edukacji, nauce i ogrodach. Postanowiliśmy, żeby kolejne aktywności wykonywać już pod szyldem Fundacji. W kwietniu 2018 r. naszą Fundację wpisano oficjalnie do rejestru stowarzyszeń. Co przyniosą kolejne lata? Jestem przekonany, że pomysłów nam nigdy nie zabraknie! Zapraszamy do współpracy!