Zbąszynecka Akademia Piłkarska

Zbąszynecka Akademia Piłkarska powstała z połączenia trzech klubów piłkarskich z terenu Gminy Zbąszynek (lubuskie). Jesteśmy stowarzyszenie zarejestrowanym w ewidencji Starosty Świebodzińskiego. Jako klub piłkarski prowadzimy szkolenie sportowe młodzieży i uczestniczymy w rozgrywkach sportowych prowadzonych przez Lubuski Związek Piłki Nożnej. Realizujemy cele statutowe:
1. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
2. Propagowanie sportu (piłki nożnej) szczególnie wśród dzieci i młodzieży w oparciu o zorganizowaną i dobrze przygotowaną propozycję aktywnego spędzania czasu wolnego.
3. Rozwój talentów sportowych (piłkarskich) dzieci i młodzieży z terenu Gminy Zbąszynek poprzez kompleksowe szkolenie piłkarskie w oparciu o opracowany Program Szkolenia Piłkarskiego Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej zgodny z Narodowym Modelem Gry Polskiego Związku Piłki Nożnej.
4. Promocja Gminy Zbąszynek na terenie powiatu świebodzińskiego, województwa lubuskiego i kraju.
5. Konsekwentny rozwój Akademii organizacyjny oraz sportowy w oparciu o opracowany i wdrożony program szkolenia. Możliwość rozwoju dla zawodników z terenu Gminy Zbąszynek na każdym poziomie i etapie rozwoju. Osiąganie jak najlepszych rezultatów w rozgrywkach sportowych w każdej kategorii wiekowej.
6. Wskazanie ścieżki rozwoju piłkarskiego dla dzieci trenujących w Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej – ZAP Syrena Zbąszynek (IV liga) kolejnym etapem w karierze młodego zawodnika, mieszkańca Gminy Zbąszynek lub pomoc w znalezieniu dobrego klubu umożliwiającego dalszy rozwój młodym zawodnikom.
7. Kształtowanie poprzez szkolenie sportowe i treningi charakterów i umiejętności m.in. pracy w grupie, wytrwałości w dążeniu do celu, pracowitości, kreatywności i realizacji indywidualnych celów, zachowanie zasad fair-play w rywalizacji sportowej.
8. Regularny aktywność fizyczna prowadzona w sposób zaplanowany i przez przygotowanych do tego trenerów z kwalifikacjami to najtańsza inwestycja w zdrowie:

Obszar działalności:

sport

Statystyki

Liczba dodanych projektów
Liczba dodanych projektów
0
Liczba dodanych zadań
Liczba dodanych zadań
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
Liczba zadań zakończonych sukcesem
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
Liczba podziękowań wysłanych wolontariuszom
0
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
0

Trwające projekty tego użytkownika

Brak projektów

Trwające zadania tego użytkownika

Brak zadań

Nasi wolontariusze

Nikogo tu nie ma :)

Oceny otrzymane od wolontariuszy

Brak ocen

Oceny otrzymane od innych organizacji

Brak ocen