Marta Szytniewska

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne projektowanie (np. grafiki) tworzenie baz danych tworzenie i edycja tekstów tworzenie stron www/aplikacji wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA
Naszym podstawowym celem jest udzielanie wszechstronnej pomocy bezdomnym, porzuconym, krzywdzonym, niechcianym, chorym zwierzętom, w szczególności psom rasy Golden Retriever. Rasa Golden Retriever stała się bardzo popularna w Polsce, co skutkuje ogromną liczbą jej przedstawicieli w całym kraju. Wiele goldenów ma wspaniałe życie, są zdrowe, kochane i dożywają późnych lat u boku swoich właścicieli. Jednak nie wszystkie mają tyle szczęścia. Ogromna popularność tej rasy, w połączeniu z ludzkim brakiem odpowiedzialności i dostatecznej wiedzy, spowodowała, że goldeny trafiają do schronisk dla bezdomnych zwierząt, są porzucane lub przekazywane z jednych do drugich nieodpowiedzialnych rąk. Często są to psy zaniedbane, chore lub w podeszłym wieku, wymagające troskliwej opieki i kosztownego leczenia. W trosce o los goldenów w potrzebie postanowiliśmy w 2008 r. utworzyć Fundację Pomocy Goldenom AUREA. Powstała ona z inicjatywy osób będących miłośnikami psów, w szczególności goldenów, którym los tych zwierząt nie jest obojętny. Kochamy tą rasę, mamy w domach wypieszczone goldeny, są one naszą prawdziwą pasją, a myśl o tym, że tak wspaniałe zwierzęta trafiają do schronisk, są krzywdzone lub są w nagłej potrzebie, powoduje, że staramy się z całych sił im pomóc.
Bank Żywności w Olsztynie
Bank Żywności w Olsztynie jest organizacją pozytku publicznego, założoną w 2000 roku. Naszą misją jest przeciwdziałanie marnowaniu jedzenia oraz wspieranie żywnością najbardziej potrzebujących. Edukujemy w zakresie prawidłowego odżywiania i pomagamy osobom długotrwale bezrobotnym powrócić na rynek pracy. Działamy na rzecz mieszkańców Warmii i Mazur oraz środowiska.
Fundacja Teraz Wy
Jestesmy fundacja charytatywna, w 100% non profit i zajmujemy sie szeroko pojeta dobroczynnoscia w zakresie pomocy potrzebujacym dzieciom, pomocy starszym osobom, ochrony zdrowia, ochrony srodowiska i edukacji. Nasze cele statutowe obejmują bardzo szeroki obszar działań. Z góry dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pomoc, Wasza praca jest nieoceniona. Jesteście Aniołami :) Nikt w naszej fundacji nie pobiera żadnego wynagrodzenia, dlatego tak szczególnie doceniamy pracę Wolontariuszy. Dla kazdej osoby, która nam pomoże odwdzięczamy się w postaci pisemnych referencji.