Pomocna Dłoń

Agata Noll

Moje umiejętności:
tworzenie i edycja tekstów wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji

Jestem studentką lingwistyki stosowanej. Uczę się angielskiego, niemieckiego oraz trochę francuskiego. Pierwszy i drugi znam już na nienajgorszym poziomie. Egzaminy na uczelni zdawalam na poziomie C1 (zaawansowany). Będąc dzieckiem angielski był dla mnie przedmiotem, z którym nie miałam zbyt wiele trudności. Swoją wiedzę chętnie poszerzam o czytanie książek w obcych językach oraz oglądanie filmów. Jestem chętna podzielić się swoją skromną wiedzą, a jeszcze bardziej nauczyć się czegoś od Was:)

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
3
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
2
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
2

Oceny wykonanych zadań

Portal mojestypendium.pl
2019-09-26 14:26:28

Cześć Agata

Portal mojestypendium.pl wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Tłumaczenie oferty stypendialnej Fellowship Programmes at CERN!

Treść oceny:
Wolontariuszka Agata wspiera nasz portal w tłumaczeniu zagranicznych ofert stypendialnych. Choć czasem sugerujemy drobne zmiany, w tłumaczeniach widać duże zaangażowanie, zdolności i wyczucie językowe :) Dziękujemy i polecamy!

Portal mojestypendium.pl
2019-09-18 12:52:08

Cześć Agata

Portal mojestypendium.pl wystawiła ocenę Twojej pracy przy zadaniu Tłumaczenie oferty stypendialnej HM Foundation Global Change Award!

Treść oceny:
Wolontariuszka Agata wsparła nasz portal w tłumaczeniu oferty stypendium zagranicznego. Dzięki jej pracy oferta będzie mogła dotrzeć do jeszcze większej ilości osób. W jej pracy widać duże zaangażowanie i wysiłek włożony w tłumaczenie - choć w tłumaczeniu pojawiły się drobne błędy, widać że Agata z entuzjazmem szlifuje swój warsztat tłumaczki. Dziękujemy! :)

Moje organizacje