Stowarzyszenie Cześć

Stowarzyszenie Cześć zostało zarejesrtowane w KRS w czerwcu 2018 roku. Działamy od tego czasu nie przerwanie na terenie Chrzanowa i okolic. \

Nasze stowarzyszenie prowadzi różne projekty, które mają służyć rozwojowi nowych aktywności i wspieraniu powstawania nowych inicjatyw w lokalnej społecznośc.

Naszym pierwszym i głównym projektem było utworzenie przedsiębiorstwa społecznego "Ambasada Kreatywności" - To klubokawiarnia która powstała w Chrzanowie przy ul. Świętokrzyskiej 4, dzięki naszej działalności pomagamy osobom, długotrwale bezrobotnym ponownie odnaleźć się na rynku pracy, wspieramy również osoby z niepełnosprawnościami, które także pracują w naszym przedsiębiorstwie.

Ambasada Kreatywności to nie tylko klubokawiarnia to również miejsce spotkań dla ludzi, którzy chcą działać wspólnie i inspirować innych do działania. W „Ambasadzie Kreatywności” organizujemy także wydarzenia kulturalne, koncerty, spotkania, warsztaty i prelekcje.

Od początku działania Stowarzyszenia Cześć zorganizowaliśmy już ponad 200 warsztatów, spotkań i koncertów. Cały czas się rozwijamy realizując nowe projekty dla lokalnej społeczności, organizując szkolenia i wsparcie dla lokalnych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych.

W bieżącym roku zrealizowaliśmy między innymi projekty takie jak: Kreatywne ferie - organizacja wypoczynku zimowego dla dzieci z terenu gminy Chrzanów, PowerUp! Chrzanów - cykl warsztatów marketingowo - sprzedażowych skierowanych do młodych przedsiębiorców, projekt Chrzanowski Ogród Społeczny przy wsparciu fundacji Orlen w ramach programu “Moje miejsce na ziemi” oraz projekt Szlak (nie)dostępny - innowacyjny szlak turystyczny stworzony w technologii VR (Virtual Reality) i dostępny dla osób z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji o naszych projektach znajdziecie na stronie naszego stowarzyszenia pod adresem: www.stowarzyszenieczesc.pl

Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem i pomagać nam w działaniach zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: wolontariat@stowarzyszenieczesc.pl

Obszar działalności:

animacja społeczna edukacja kultura i sztuka nowe technologie społeczeństwo obywatelskie

Nasze umiejętności:

dzielenie się doświadczeniem moderowanie (np. forów) projektowanie (np. grafiki)

Statystyki

Liczba dodanych projektów
Liczba dodanych projektów
0
Liczba dodanych zadań
Liczba dodanych zadań
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
Liczba zadań zakończonych sukcesem
0
Liczba dodanych zadań
Liczba dodanych ogłoszeń o stałej współpracy
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
Liczba podziękowań wysłanych wolontariuszom
0
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
0
Liczba wolontariuszy, z którymi organizacja współpracowała
Liczba wolontariuszy, który wyrazili zainteresowanie ogłoszeniami o stałej współpracy
0

Trwające projekty tego użytkownika

Brak projektów

Trwające zadania tego użytkownika

Brak zadań

Nasi wolontariusze

Nikogo tu nie ma :)

Oceny otrzymane od wolontariuszy

Brak ocen

Oceny otrzymane od innych organizacji

Brak ocen