Kinia Pałczyńska

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem projektowanie (np. grafiki) tworzenie i edycia multimediów tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad wyszukiwanie informacji

Mam 13 lat

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

PROJEKTOR - wolontariat studencki
„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a pierwowzorem programu była Zielona Akcja, zorganizowana w 2001 roku. Przez pewien czas Program realizowało Stowarzyszenie KLANZA i Fundacja Rozwoju Wolontariatu. Celem Programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju. Wolontariusze realizują zarówno projekty systematyczne (odbywające się w trakcie roku szkolnego), jak też wakacyjne i feryjne. Zajęcia charakteryzuje różnorodność tematyki oraz fakt, że studenci sami są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. Dodatkowo w ramach Programu dla studentów dostępne są inne formy rozwoju: szkolenia jednodniowe, webinaria oraz program rozwojowy Liderzy Projektora. W dotychczasowych edycjach programu od 2003 roku przeprowadzono ponad 35 000 projektów edukacyjnych w ponad 2 400 szkołach w Polsce. Wzięło w nich udział ponad 10 000 studentów-wolontariuszy.
Stowarzyszenie DAR
Stowarzyszenie DAR powstało w 2012 roku z myślą tworzenia kompleksowej rehabilitacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rehabilitacji, która oprócz aspektów ruchowych będzie obejmowała również sferę psychiczną, społeczną czy poznawczą. Nasz Zespół stanowią głównie mlodzi ambitni terapeuci chcący współdziałać i tworzyć wspólną ideę rehabilitacji kompleksowej. W zespole posiadamy fizjoterapeutów, pedagogów, terapeutów SI, hipoterapeutów, logopedów, dogoterapeutów i innych. Naszymi działaniami pragniemy objąć nie tylko osoby potrzebujące pełnej kompleksowej ciągłej rehabilitacji ale również ich rodziny i otoczenie. Nasze cele: Rehabilitacja Hipoterapia Parajeździectwo Sport osób niepełnosprawnych Edukacja rodziny Edukacja społeczna Rozwój zawodowy Wspieranie osób niepełnosprawnych
Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
Przy pomocy różnych placówek i programów wiele osób ciężko doświadczonych przez życie otrzymuje naszą pomoc. Większość naszych działań nie mogłaby mieć miejsca, gdyby nie wolontariusze. Aktualnie największego wsparcia potrzebujemy w Programie Pomocy Dzieciom, który wspiera rodziny opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym (oddychają za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, są karmione dojelitowo lub pozajelitowo, wymagają szczególnej opieki). Obecnie poszukujemy osób chcących się zaangażować w e-wolontariat, ponieważ część działań można wykonać pozostając w domu. Dlatego prosimy zapoznaj się z naszymi projektami na portalu, może znajdziesz coś w czym możesz się sprawdzić, a przy okazji pomożesz osobom w trudnej sytuacji życiowej.
Stowarzyszenie Nadzieja
Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych. Działalność integracyjna. Działalność ewangelizacyjna dla osób niepełnosprawnych.
Stowarzyszenie Mopsi Ośrodek Przyjaźni i Szczęścia
Nasza organizacja zajmuje się opieką nad potrzebującymi psami, szczególnie mopsami, buldogami i innymi płaskimi pyszczkami:) Na stałe opiekujemy się mopsimi seniorami. Budujemy dom spokojniej starości dla schorowanych psów. Walczymy również o zmianę standardów prawnych, zapewnienie należytej ochrony oraz przeciwdziałamy pseudohodowlom.
Płocki Klub Nordic Walking NORDICA
Członkowie Stowarzyszenia promują zdrowy styl życia - między innymi poprzez aktywne uprawianie Nordic Walking, prowadzenie zajęć NW dla wszystkich zainteresowanych i nauczanie prawidłowej techniki NW która jest niezbędna do prozdrowotnego oddziaływania Nordic Walking.