Kinia Pałczyńska

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem projektowanie (np. grafiki) tworzenie i edycia multimediów tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad wyszukiwanie informacji

Mam 13 lat

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

PROJEKTOR - wolontariat studencki
„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a pierwowzorem programu była Zielona Akcja, zorganizowana w 2001 roku. Przez pewien czas Program realizowało Stowarzyszenie KLANZA i Fundacja Rozwoju Wolontariatu. Celem Programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów. Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju. Wolontariusze realizują zarówno projekty systematyczne (odbywające się w trakcie roku szkolnego), jak też wakacyjne i feryjne. Zajęcia charakteryzuje różnorodność tematyki oraz fakt, że studenci sami są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. Dodatkowo w ramach Programu dla studentów dostępne są inne formy rozwoju: szkolenia jednodniowe, webinaria oraz program rozwojowy Liderzy Projektora. W dotychczasowych edycjach programu od 2003 roku przeprowadzono ponad 35 000 projektów edukacyjnych w ponad 2 400 szkołach w Polsce. Wzięło w nich udział ponad 10 000 studentów-wolontariuszy.
Stowarzyszenie DAR
Stowarzyszenie DAR powstało w 2012 roku z myślą tworzenia kompleksowej rehabilitacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rehabilitacji, która oprócz aspektów ruchowych będzie obejmowała również sferę psychiczną, społeczną czy poznawczą. Nasz Zespół stanowią głównie mlodzi ambitni terapeuci chcący współdziałać i tworzyć wspólną ideę rehabilitacji kompleksowej. W zespole posiadamy fizjoterapeutów, pedagogów, terapeutów SI, hipoterapeutów, logopedów, dogoterapeutów i innych. Naszymi działaniami pragniemy objąć nie tylko osoby potrzebujące pełnej kompleksowej ciągłej rehabilitacji ale również ich rodziny i otoczenie. Nasze cele: Rehabilitacja Hipoterapia Parajeździectwo Sport osób niepełnosprawnych Edukacja rodziny Edukacja społeczna Rozwój zawodowy Wspieranie osób niepełnosprawnych
Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
Pomagamy od 1986 roku. Prawie 600 osób rocznie otrzymuje naszą pomoc. Prowadzimy różne placówki i programy, które mogą działać dzięki wsparciu Wolontariuszy! Dołącz do nich. Nasz najnowszy program utworzyliśmy z myślą o dzieciach, które znajdują się w ciężkim stanie klinicznym (oddychają z pomocą respirtatora, są karmione dojelitowo). Program Pomocy Dzieciom obejmuje 26 rodzin w trudnej sytuacji materialnej z całej Polski. Potrzeb jest wiele a część z nich można zrealizować zdalnie.
Stowarzyszenie Nadzieja
Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych. Działalność integracyjna. Działalność ewangelizacyjna dla osób niepełnosprawnych.
Stowarzyszenie Mopsi Ośrodek Przyjaźni i Szczęścia
Zajmujemy się RADYKALNĄ ZMIANĄ STANDARDÓW OPIEKI NAD PSAMI W HODOWLACH. W pseudohodowlach panują przeważnie SKANDALICZNE warunki. W roku 2018 rozpoczęliśmy nowatorski projekt pozwalający zmienić podejście do hodowli psów w Polsce. Nasz plan polega na oparciu się na starożytnej (mającej 3000 lat) rasie MOPS, są one niesłychanie wrażliwe, a w hodowlach często są trzymane w budach na dworze – NAWET W ZIMIE! Obowiązująca ustawa o ochronie zwierząt mówi wprost: "zabrania się utrzymywania zwierząt W NIEWŁAŚCIWYCH WARUNKACH BYTOWANIA." Mopsy są BARDZO WRAŻLIWE, tak fizycznie jak i psychicznie. Współpracując z wiodącymi ekspertami i znawcami rasy uzyskujemy ekspertyzy o MINIMALNYCH warunkach bytowania mopsów. Na podstawie tych ekspertyz występujemy przeciwko hodowlom nie spełniającym tych założeń. Po uzyskaniu kilku orzeczeń sądowych nakazujących ZNACZĄCZĄ POPRAWĘ WARUNKÓW w których żyją psy, przeprowadzamy szeroką akcję mailingową do wszystkich hodowli w Polsce. Tak wiec nasza działalność ma ZMIENIĆ STANDARDY hodowli psów wrażliwych, nie tylko mopsów. Mopsy, jako szczególnie wrażliwe pomagają nam „przetrzeć szlak”. Z tak wytyczonej ścieżki będą mogły następnie skorzystać wszystkie gatunki, hodowane w Polsce.
Płocki Klub Nordic Walking NORDICA
Członkowie Stowarzyszenia promują zdrowy styl życia - między innymi poprzez aktywne uprawianie Nordic Walking, prowadzenie zajęć NW dla wszystkich zainteresowanych i nauczanie prawidłowej techniki NW która jest niezbędna do prozdrowotnego oddziaływania Nordic Walking.