Natalia Tańska


Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Fundacja Szanowny Pan Kot
Nasza działalność to pomaganie zwierzętom, prowadzenie warsztatów, kształtowanie właściwych postaw wobec kotów i obalanie mitów na ich temat.
Fundacja im. Martynki Młyńskiej
Fundacja im. Martynki Młyńskiej powstała z niezgody na zastaną rzeczywistość - skalkulowaną przeciw bezpieczeństwu zdrowotnemu i prawnemu konsumentów. Osobiste, tragiczne doświadczenie straty świadomej żywieniowo córki, odsłoniło nam świat niuansów prawnych decydujących o (nie)bezpieczeństwie żywności i (nie)odpowiedzialności producentów. Śmierć naszego kochanego dziecka obnażyła bezlitośnie prawdę o braku społecznej odpowiedzialności wobec dzieci z alergia pokarmową. Kierujemy się przekonaniem, że może i powinno być inaczej – bezpiecznie, zdrowo i odpowiedzialnie.
Fundacja W związku z Rakiem
Jesteśmy po to, by pomagać w walce z chorobami nowotworowymi, począwszy od profilaktyki po ponowne rozpoczęcie życia po odbytej chorobie. Naszym priorytetowym celem jest dbanie o naszych podopiecznych, których wspieramy we wszelkich sprawach związanych z ich leczeniem - pomagamy im zarówno zebrać potrzebne pieniądze na operacje jak i zapewniamy im profesjonalne wsparcie psychologiczne i nowy start po chorobie! Prowadzimy szereg działań profilaktyki nowotworowej - chcemy swoimi działaniami zwiększać świadomość społeczeństwa JAK zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór, CO MOŻESZ ZROBIĆ, żeby ryzyko zachorowań było mniejsze. RAK TO NIE WYROK :). Chcemy również ruszyć z wolontariatem na Oddziałach Onkologicznych i Paliatywnych! Nasza placówka znajduje się we Wrocławiu, ale organizujemy akcje na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy. Zróbmy razem coś DOBREGO :).