Kuba Karpowicz

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne tworzenie i edycia multimediów tworzenie i edycja tekstów udzielanie profesjonalnych porad wykonywanie tłumaczeń wyszukiwanie informacji

Na co dzień jestem uczniem Technikum Logistycznego, w wolnym czasie działam w Stowarzyszeniu Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED Szczecinek. Oprócz ratownictwa interesuję się sportem (szczególnie piłką nożną) oraz fotografowaniem.

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Stowarzyszenie Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED Szczecinek
Ochotnicza - wszyscy członkowie grupy wyrazili chęć działania w niej bezinteresownie. Grupa, to chyba oczywiste - najlepiej działa się razem. Ratownicza? Hmm.. nad tym moglibyśmy zastanowić się trochę dłużej, jednakże udzielając pierwszej pomocy, często mówimy, że ,, ratujemy kogoś" . Dlatego jesteśmy grupą ratowniczą. Tworzymy szaloną i zgraną paczkę. Mamy w sobie dużo energii i entuzjazmu, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni, a przede wszystkim LUBIMY TO CO ROBIMY! Ponadto łączy nas bezinteresowna chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, a także rozpowszechnianie wiedzy na temat ratowania życia. Zdobyte doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i rozwój Grupy pozwala na prowadzenie zabezpieczeń imprez plenerowych: koncertów, pikników, festiwali, festynów parafialnych, imprez sportowych, a także licznych akcji charytatywnych. Organizujemy również pokazy i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a także z ratownictwa medycznego (wykorzystując to, co mamy akurat pod ręką), jak i technik z użyciem sprzętu ratowniczego.