Daria

Moje umiejętności:
dzielenie się doświadczeniem inne moderowanie (np. forów) wyszukiwanie informacji

Statystyki

Liczba dodanych zadań
liczba zadań, w których użytkownik brał udział:
0
Liczba zadań zakończonych sukcesem
liczba odpowiedzi użytkownika wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadania
0
Liczba podziękowań wysłanych  wolontariuszom
liczba podziękowań otrzymanych od organizacji
0

Wykonane zadania

Nie wykonałeś żadnego zadania.

Oceny wykonanych zadań

Brak ocen

Moje organizacje

Absolwenci na walizkach
Jesteśmy społecznym software house. Tworzymy usługi IT do rozwoju kariery i biznesu. Obecnie skupiamy się na rozwoju 2 dużych platform: No job no fun oraz Event on Click. Poza tym organizujemy wiele szkoleń, głównie w Krakowie i Poznaniu. Szkolenia dedykowane dla firm i organizacji poprowadzimy w każdym mieście. Naszym największym wydarzeniem jest Noc Szkoleń, w której uczestniczy mnóstwo ludzi w wielu miastach. najbliższa edycja odbędzie się w marcu 2020 roku. Absolwenci na walizkach – skąd ta nazwa? Każdy jest absolwentem bez względu na to, kto udzielał lekcji: życie czy profesor. Wspieramy – bez względu na wiek – szukających (lepszej) pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych. "Absolwenci na walizkach" to osoby elastyczne zmuszone okolicznościami życiowymi do geograficznych, branżowych i mentalnych migracji. Dlatego też chętniej się przekwalifikowują, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wyróżniają się dużą determinacją w zdobywaniu nowych kompetencji zawodowych. Migracja to nowe wyzwania i przygoda - ale też lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, niepewność przyszłości. Dlatego jako wędrujący absolwenci – dosłownie i w przenośni – potrzebują konkretnego wsparcia i wskazówek. Odwiedź naszą stronę: absolwencinawalizkach.pl
Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierzat Ostoja
Nasze hasło to: "W trosce o dzikość" Prowadzimy szpital dla dzikich zwierząt.
Rowerowe Roztocze
Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Roztoczańskiej - Rowerowe Roztocze Misją Stowarzyszenia jest działalność na rzecz rozwoju i popularyzacji jazdy na rowerze. Pragniemy upowszechniać i propagować zdrowy tryb życia. Chcemy wspierać lokalne wydarzenia i imprezy kulturalne, pragniemy ukazać walory krajoznawcze i turystyczne ziemi biłgorajskiej oraz regionów sąsiadujących, rozciągających się na sąsiednie gminy, powiaty, województwa.
Fundacja Rób Dobro
Uczymy ludzi robić dobro organizując wydarzenia, akcje o celu charytatywnym lub służące dobrej zabawie, ale z ważnym przesłaniem: "warto i łatwo pomagać".
Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji
Fundacja IRSiE działa w obszarze sportu, rekreacji, kultury fizycznej, kultury, materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego.