Zebranie danych kontaktowych do lokalnych mediów.

umiejętności: tworzenie baz danych wyszukiwanie informacji inne
Termin realizacji: 2017-12-31
Poszukujemy wolontariuszy którzy pomoga nam w dotarciu do jaknajwiekszej ilości mediów.
Oczekujem pomocy w zakresie odszukania kontaktów do regionalnych telewizji kablowych , portali informacyjnych ,gazet lokalnych . Dane proszę wklejać w komentarzach.

Komentarze i rozwiązania Pokaż:

organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-07-06 13:44:23
http://zachodniopomorskie-info.eu
organizacja
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-07-06 13:54:02
Poproszę o adres e-mail. Prześlę listę lokalnych dziennikarzy ze Szczecinka wraz z kontaktami
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-08-15 22:12:21
http://www.biala24.pl/
gazeta słowo podlasia http://www.slowopodlasia.pl/s/4/kontakt
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-08-19 20:37:31
Opolszczyzna:
- portale informacyjne
Brzeg 24.pl http://brzeg24.pl
Grupa Lokalna Balaton http://www.grupalokalna.pl
Lokalna 24 Kędzierzyn- Koźle http://www.lokalna24.pl
24 Opole.pl http://www.24opole.pl/wiadomosci.html
- gazety lokalne
Gazeta Brzeska http://www.gazetabrzeska.eu
Kulisy powiatu Kluczbork Olesno http://www.kulisypowiatu.pl
Nowa Trybuna Opolska http://www.nto.pl
Nowiny Krapkowickie http://nowinykrapkowickie.pl
Nowiny Nyskie http://www.nowinynyskie.com.pl
Spiker Kluczbork Olesno Namysłów http://www.spikergazeta.republika.pl/index.html
Strzelec Opolski http://www.strzelecopolski.pl
Tygodnik Krapkowicki http://tygodnik-krapkowicki.info
Tygodnik Prudnicki http://tygodnikprudnicki.pl
Tygodnik Ziemi Opolskiej http://www.tygodnikziemiopolskiej.pl
-radio
Radio Opole http://radio.opole.pl


wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-10-04 20:35:36
Lubelskie:
- portale informacyjne
Dziennik Wschodni http://www.dziennikwschodni.pl/
Lublin112 http://www.lublin112.pl/
Spotted Lublin http://spottedlublin.pl/
Ezamosc.pl http://www.ezamosc.pl/
Roztocze.net http://roztocze.net/
- gazety lokalne
Nowy Tydzień http://www.nowytydzien.pl/
Super Tydzień Chełmski http://www.supertydzien.pl/
Kurier Lubelski http://www.kurierlubelski.pl/
Tygodnik Zamojski http://www.tygodnikzamojski.pl/
- radio
Polskie Radio Lublin https://www.radio.lublin.pl/
wolontariusz
ROZWIĄZANIE
WYBRANE ROZWIĄZANIE
2017-10-16 21:55:59
Kujawsko - pomorskie
Express Bydgoski - online@express.bydgoski.pl (kontakt z redakcją)
TVP Bydgoszcz - https://bydgoszcz.tvp.pl/12413268/kontakt
Dziennik Toruński - online@nowosci.com.pl (kontakt z redakcją)
Gazeta Pomorska - gp.redakcja@pomorska.pl (kontakt z redakcją)
Kurier Inowrocławski - http://ki24.info/pl/10_kontakt