Promowanie Sportów Tradycyjnych w mediach elektronicznych

umiejętności: tworzenie i edycja tekstów tworzenie i edycia multimediów wyszukiwanie informacji projektowanie (np. grafiki) moderowanie (np. forów)
Termin realizacji: 2099-12-31

Opis zadania

Cel

Sporty tradycyjne to niezwykłe połączenie sportu, aktywności fizycznej z kulturą, tradycjami i elementami tożsamości społeczeństw. Budowany zasób wiedzy o sportach tradycyjnych ma sens istnienia, gdy dowiadują się o nim osoby potencjalnie zainteresowane pozyskaniem informacji, chcący rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat, poznać bogactwo niematerialnego dziedzictwa kulturowego jakim jest sport tradycyjny, dowiedzieć się czegoś interesującego o sporcie. Projekt ma na celu zainteresowanie tym dziedzictwem, zbudowanie grupy zaangażowanych osób, które z czasem rozszerzą swoją aktywność o organizację spotkań na ten temat, publikacje czy organizację pokazów sportów tradycyjnych. Projekt ma charakter rozwojowy, a przyszłe działania zależą od każdego, kto zaangażuje się we współpracę.
Zdaniem jest więc promowanie sportów tradycyjnych z wykorzystaniem istniejącego zasobu i stron: http://www.sportinstytut.pl/artykuly,sporty-tradycyjne.html oraz https://www.facebook.com/sportytradycyjne/
Tworzenie informacji oraz materiałów, które będą publikowane na Fb oraz w innych mediach. Każda inicjatyw w tym zakresie, mile widziana.

Zakres obowiązków

Forma rozwiązania

Komentarze i rozwiązania Pokaż: