Przygotowanie oprogramowania na drukarkę 3D projektu

Początek: 2017-04-11 Koniec: 2017-05-09
Przygotowujemy się do akcji promocyjno-informacyjnej Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego, która będzie realizowana w okresie 10 maja -28 maja 2017r.
Pragniemy wzmocnić swe szanse w głosowaniu na ten projekt poprzez zaprezentowanie możliwości drukarki 3D w wykonaniu różnych struktur oraz możliwości ich projektowania w oparciu o oprogramowanie CAD.
Projekt o tytule "Lepiej ćwiczyć niż ćpać. Ogólnodostępna siłownia wraz z zapleczem" (umiejscowiona w siedzibie Ośrodka Aktywności Mieszkańców), w takiej prezentacji informacyjnej przyciągnie dodatkową uwagę młodzieży, jeżeli zostanie zaprojektowany i wydrukowany na drukarce 3D model tych pomieszczeń wraz z miniaturkami wyposażenia siłowego.
ABY TAK SIĘ STAŁO, POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRE NA ODPOWIEDNICH PROGRAMACH POTRAFIŁYBY PRZYGOTOWAĆ MODELE BRYŁOWE TYCH OBIEKTÓW ORAZ OBSŁUGIWAĆ OPROGRAMOWANIE TYPU SLICER DLA DRUKARKI 3D.
W trakcie akcji promocyjno-informacyjne będziemy informować o osobach które przyczynią się do urzeczywistnienia takiego zamysłu.
Jeżeli będzie to osoba na czas promocji nie przekraczająca 18 lat, to będzie mogła osobiście prezentować możliwości takiej drukarki 3D !
Przeglądasz zakończone zadania